logo

Ne Mutlu Türküm Diyene Geyve Sakarya

Geyve Kulfallar- Maksudiye Parkuru’nda İlkbahar Yürüyüşü

Geyve Kulfallar- Maksudiye Parkuru’nda İlkbahar Yürüyüşü

Geyve Kulfallar- Maksudiye Parkuru’nda İlkbahar Yürüyüşü

Büyükşehir Belediyesi İlkbahar Dönemi Doğa Yürüyüşleri kapsamında Geyve Kulfallar – Maksudiye parkurunda yürüyen doğaseverler, eşsiz doğa manzarası eşliğinde şehrin stresinden uzak güzel bir gün geçirdi.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı Gençlik ve Spor Şube Müdürlüğü tarafından düzenlenen İlkbahar Dönemi Doğa Yürüyüşleri tüm hızıyla devam ediyor. Etkinlik takvimi kapsamında Kulfallar-Maksudiye Geçişine yürüyen doğaseverler, keyifli bir pazar günü geçirdi. Eşsiz doğa manzarasında yürüyüş patikalarını yürüyen, tepelik alanları seyreden doğa tutkunları, doğanın güzelliklerini keşfetme ayrıcalığı yaşadı. Doğa yürüyüşlerinin vücut ve ruh sağlığına olumlu etkilerinin altını çizen doğaseverler, gerçekleştirilen etkinlik için Büyükşehir Belediyesi’ne teşekkür etti.

Geyve Kulfallar- Maksudiye Parkuru'nda İlkbahar Yürüyüşü 1Geyve Kulfallar- Maksudiye Parkuru'nda İlkbahar Yürüyüşü 3Geyve Kulfallar- Maksudiye Parkuru'nda İlkbahar Yürüyüşü 2Geyve Kulfallar- Maksudiye Parkuru'nda İlkbahar Yürüyüşü 4

Etiketler: » » » » » » »
2915 Kez Görüntülendi.