logo

Geyve’de yapılacak Kuvayi Milliye Müzesi, Cam Seyir Terası ve Sosyal Donatı projesi

Geyve Alifuatpaşa’da Parla Tepesinde yapılacak Kuvayi Milliye Müzesi, Cam Seyir Terası ve Sosyal Donatı projesi. 14 Ara 2020

Sakarya Valisi Çetin Oktay Kaldırım, Geyve’de yapılacak Kuvayi Milliye Müzesi, Cam Seyir Terası ve Sosyal Donatı projesini paylaşarak Başkan Kaya’ya teşekkür etti.
Sakarya Valisi Çetin Oktay Kaldırım şehirde yapılması planlanan Cem Teras ile alakalı paylaşım yaparak Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya’ya teşekkür etti. Vali Kaldırım’ın sosyal ağ hesabından yapmış olduğu paylaşım şöyle;

Şehrimiz yeni bir müze ve Türkiye’nin en güzel cam seyir teraslarından birine kavuşuyor… Geyve ilçemizde içinde Kuvayi Milliye Müzesi, Cam Seyir Terası ve sosyal donatı alanları bulunan bu güzel projeyi hazırlayan Geyve Belediye Başkanımız @geyvemuratkaya’yı tebrik ediyorum…”

Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya : ” Sayın Valim paylaşımınız ve destekleriniz için çok teşekkür ederim. Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Ekrem Yüce’nin desteğiyle yapılacak bu proje Sakaryamıza ve ilçemize bambaşka bir güzellik katacaktır.” ifadelerinde bulundu.

GEYVEYORESİ.COM SİTESİNİN 2014 YILINDA ÖNERDİĞİ TELEFERİK PROJESİ İÇİN TIKLAYINIZ

 

Etiketler: » » » » » » » » » » »