logo

16 Ocak 2023

Geyvespor Yeni Stattaki İlk Karşılaşmasında Bir Puanla Yetindi

Geyvespor Yeni Stattaki İlk Karşılaşmasında Bir Puanla Yetindi 16 Oca 2022
Geyvespor ligin ikinci devresinin ilk karşılamasını Hendek Yenimahallespor ile yeni futbol sahasında oynadı. Karşılaşma 1-1 berabere sonuçlandı.

Geyvespor, maçın 8. dakikasında Burak’ ın ayağından golü buldu. Golden sonra maç, Geyvespor – Hendek Yenimahalle ve Bedirhan Gökdemir-Beytullah Yiğit-Emin Çelik hakem triosu arasında oldu. Oyunu sertleştirmeyi tercih eden konuk takım oldu. Hakemin bazı pozisyonlara da hakim olamaması veya geç kalması ile tartışmalı anlar yaşandı.
Sahaya Yönetici kimliği ile giren Yönetim Kurulu Üyesi ve Başkan Yardımcısı Süleyman Özdemir kırmızı kartla saha dışına çıkarıldı.
Kısaca maçın sonucunu hakemler belirledi. Geyvespor ise yeni stadında oynadığı futbol ile taraftarlara hayal kırıklığı yaşattı. Kaynak ve Fotoğraflar Namık Cihan (geyvelim.com)

Karşılaşma SporExpres’te Alt Ligler Spikeri Zafer Omay Tarafından Youtube Kanalında Canlı Olarak ta Yayınlandı. Zor Şartlarda Palet Üzerinde Yapılan Canlı Yayını Geyveli Olup Maça Gelemeyen Uzaklardaki Vatandaşlarda İzledi.

VİDEO MAÇIN GENİŞ ÖZETİ

 

 

Etiketler: » » » » » » » » » » »