logo

Ne Mutlu Türküm Diyene Geyve Sakarya

İlhan Tan Çalışma Ofisini Geyve Alifuatpaşa’ya Taşıdı

İlhan Tan Çalışma Ofisini Geyve Alifuatpaşa’ya Taşıdı

İlhan Tan Çalışma Ofisini Geyve Alifuatpaşa’ya Taşıdı.

Geyve Alifuatpaşa’da  1983 ila 1993 yılları arasında iki dönem belediye başkanlığı yapan iş adamı İlhan Tan lastik bayiği olan iş yerini kaldırarak yeni çalışma ofisini Alifuatpaşa merkezdeki bu yere taşıdı.  D-650 Karayolu üzerinde bulunan tesisleri ile Geyve Alifuatpaşa’nın  adını her zaman duyuran marka İsim İlhan TAN çalışma ofisini Alifuatpaşa Merkeze taşıyarak hemşerileri ile iç içe olmaya başladı.

İş yeri ofisinin açılması ile birlikte ziyaretçilerinin gelmeye başlamasıyla genel konular görüşülerek fikir alışverişinde bulunulmaya başlandı. Ziyaretçilerin ortak konusu ise Alifuatpaşanın kör nokta olması hemzemin geçit sorunu konusunda istişare ve görüş alışverişi yapıldı. Vatandaşların ortak noktası hemzemin geçidin konturolü de olsa açılması veya alt geçit yapılması konusunda fikir alışverişinde bulunmaları oldu.

İlhan Tan’ın son miasfirleri  İrfan Yıldız ( Hilmi Yıldız İnşaat Limited Şirketi ) Feti Akmeşe Alifuatpaşanın sevilen simalarından ( SGK Emeklisi ) Can Şen ( Esnaf ) ziyaretde bulunarak hayırlı olsun dediler..

İlhan Tan Çalışma Ofisini Geyve Alifuatpaşa'ya Taşıdı 10

İlhan Tan Çalışma Ofisini Alifuatpaşa'ya Taşıdı 001 İlhan Tan Çalışma Ofisini Alifuatpaşa'ya Taşıdı 002 İlhan Tan Çalışma Ofisini Alifuatpaşa'ya Taşıdı 008

Etiketler: » » » » » » » » » » » » » » » »
716 Kez Görüntülendi.