logo

Kalitenin Adı ORBAH 7-24 Hizmet Veriyor

Kalitenin Adı ORBAH 7-24 Hizmet Veriyor

Kalitenin Adı ORBAH 7-24 Hizmet Veriyor 12 Oca 2016

ORBAH – Organik Bahçe Tarım Ürünleri Muhafaza Tesisinin Kurucusu Merhum Cevat GÜNGÖR’ÜN vefatından sonra. Kurmuş olduğu tesisin hiç ara vermeden kuruluş amacına uygun  hizmet vermesini  için Cevat Beyin iklimlendirme ve muhafaza için yanında çalışan Soner Sözdinleyen beyle ile faaliyet kararı alan Cihat Bağcıoğlu Tesisin Meyve istif soğutarak iklimlendirme paketleme işininde uzmanlaşmış olan Soner beyle birlikte Sayın Cihat Bağcıoğlu Mali ve hesap işini üzerine alarak Müşterilerine ve tedarikçilere hizmete ilk günkü azim yılların verdiği tecrübe ile devam etmektedir.

ORBAH Organik Bahçe tarım Ürünlerini Muhafaza iklimlendirme saklama ve Tedarikçilere ulaştırma aşamasında hizmet veren bir soğuk hava deposudur. Geyve Yöresinde Pamukova ve Civar köylere hizmet veren ORBAH organik meyveleri ürünleri gerek iç gerekse dış piyasaya hazırlayıp paketleme hazırlama aşamasını yapmaktadır.

Doğal organik olarak yetiştirilen bakımlı meyveleri yörede yetişen tüm meyveleri iklimlendirip depolayıp paketleyip müşteriye toptancıya ulaştırmaktadır.  Özelikle Geyve Ayvası , Elması , Üzüm , Erik , Armut , Şeftali , Muşmula , Meyvelerini soğuk hava deposunda depolamaktadır. Mevsime Göre taze ceviz muhafaza işleme paketleme işlemlerini de yapmaktadır.

Sakarya’nın Güneyinde faaliyet gösteren Organik Bahçe Tarım Ürünleri Ticaret Muhafaza Nakliye Şirketi Tarafından ( orbah ) karşılanmaktadır. Toptan perakende satışlarını 7-24 sürdüren şirket Sakarya Pamukova Bayırakçaşehir Köyü D-650 karayolu yanında faliyetine devam etmektedir.

 

 

Etiketler: » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » »