logo

Pamukova Ayva Festivali Merve Özbey Konseri İle Son Buldu

Ayva Festivali Merve Özbey konseri ile final yaptı.. 22 Eki 2018
PAYDER’in organize edip, Kaymakamlık ve Belediyenin ortaklaşa düzenlediği Pamukova Eko Pazar Doğal Ürünler ve Ayva Festivali Merve Özbey Konseri ile final yaptı. Konsere yaklaşık on bin kişi katıldı..

Pamukova ve Pamukova Ayvasını Tanıtma Derneği) tarafından organize edilen ve Pamukova Kaymakamlığı ile Pamukova Belediyesi’nin katkılarıyla bu yıl üçüncüsü düzenlenen Pamukova Eko Pzar ve Doğal Ürünler ve Ayva Festivali dün akşam Merve Özbeyin sahne aldığı ve yaklaşık on bin kişinin katılmı ile sona erdi.
Ferhan Tülmen’in sunuculuğunu yaptığı festivalde, Merve Özbey konseri öncesi mahalli sanatçı Ozan Garip, yine mahalli orkestra eşliğinde Pamukova’lılara keyifli dakiklar yaşattı. Daha sonra PAYDER başkanı Ali Urgan ve yönetim kurulu üyeleri festivale sponsor olan firma ve şahıslara pilaketlerini taktim ettiler. PAYDER yönetim kurulu üyeleri nin ” İnandık başardık ” pankartı Demokrasi alanını dolduran binlerce kişiden alkış aldı.
Merve Özbey konseri öncesi yapılan havai fişek gösterisi ilgi ile izlendi. Saat:21.00 da sahne alan Merve Özbey Pamukova Demokrasi alanını dolduran Pamukovalılara ve misafirlere performansı ile untulmaz anlar yaşattı.
Konser sonrası Pamukova Belediyesi adına Merve Özbey’e çiçek ve sepet içerisinde yöresel ürünler hediye edildi. Kaynak (Pamukova Halk)

Etiketler: » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » »