logo

Geyvespor’un Stadının İçler Acısı Hali! Bu Ayıp Size Yeter..!

Geyvespor’un stadının içler acısı hali! Bu ayıp size yeter..! 8 Oca 2021
72 senelik mazisi olan Geyvespor sosyal ağ hesabından Geyve stadının içler acısı haline böyle isyan etti..”Sadece adı olan Gençlik Spor müdürlüğü ahkam kesmeye gelince keserler icraata gelince üç maymunu oynuyorlar”
72 senelik mazisi olan ve Süper Amatör Ligde mücadele eden Geyvespor stadının hali bakımsızlıktan ve ilgisizlikten içler acısı halde.
Geyvespor statlarının içler acısı halini sosyal ağ hesabından paylaşarak şu ifadeler yer verdi.
“ Stadın tribün tarafındaki telleri sökülüp talan edilmiş, Stat hayvanların dışkıları ve pislikleri ile dolu, Stat duvarı dibinde barakalar yapılmış, stadın içi çöple dolu, stadın kapıları dış duvarları kırılıp yıkılmış. Daha saymakla bitmez. İlçemizde yalnızca adı olan bir Gençlik Spor Müdürlüğü. Her konu da ahkam keserler, ancak iş icraata gelince maalesef üç maymunu oynayan bir zihniyetle karşı karşıyayız maalesef “ diyerek statlarının içler acısı haline sosyal ağ hesaplarından isyan edip, Gençlik ve Spor Bakanlığını, Sakarya Valiliğini, Sakarya Amatör Spor Kulüpleri Federasyonunu etiketlediler.
Geyvespor yöneticileri 4 seneden bu yana stadın tadilatı ve yapımı için tüm kapıları çaldıklarını ancak, yeni stat yapılacak, proje seviyesinde diyerek geçiştirildiğini, kimsenin bizim haberimiz yok demeye yüzü olmadığını ifade ederek, Geyve’ye ve Geyvespor’a böyle bir stadın yakışmadığını, üç maymunu oynayan yetkililere bu ayıbın yettiğini dile getirdiler.

İŞTE O VİDEO

Geyve stadının içler acısı durumu kısaca madde madde sıralıyoruz.
📍STADIN TRİBÜN TARAFINDAKİ TELLERİ SÖKÜLÜP TALAN EDİLMİŞ.
📍STADDA HAYVANLARIN DIŞKILARI VE PİSLİKLERİ.
📍STAD DUVARI DİBİNDE BARAKALAR.
📍STAD İÇİ ÇÖPLER.
DAHA SAYMAKLA BİTMEZ İLÇEMİZDE SADECE ADI OLAN BİR GENÇLİK SPOR MÜDÜRLÜĞÜ HER KONUDA AHKAM KESERLER ANCAK İŞ İCRAATA SAHİP ÇIKMAYA BAKIM YAPMAYA GELİNCE ÜÇ MAYMUNU OYNAYAN BİR ZİHNİYET İLE KARŞI KARŞIYAYIZ MAALESEF.
X

 

Etiketler: » » » » » » » » » » »