logo

Kanal Geyve Mesire Geyve ve Yöremiz İçin Çılgın Proje

Kanal Geyve Mesire Geyve ve Yöremiz İçin Çılgın Proje

Kanal Geyve Geyve ve Yöremiz İçin Çılgın Proje (13 Ekim 2013)

Herkesin Merak Ettiği Proje Nedir?  Bunu Açıklıyoruz. Projeler İnsana Verilen Değerin Göstergesidir. Geleceğe Yönelik Olmalıdır. Fikir Öneri ve Yönlendirici Yapıcı Bakış Açısında Olmalıdır. Proje Önerinin Toplumun Her Kesimine Faydalı  İnsanların Refahı Rahatlığı İçin Olmalıdır.

Geyvemiz Malum Kendi Kabuğu İçinde Kendine Has Yaşam Tarzıyla Sosyal Hiçbir Aktivitenin Olmadığı Veya Çok Az Olduğu Bir Yöredir. Çarpık Yapılaşma ve Şehir Plancılığında Yıllardır Uzak Kalmış Geniş Alanları Olmayan Mevcut Alanlarıda Bir Türlü Kulanamayan Bir Yapı İçinde Olmuştur.

Kanal Geyve Mesire 50

Geyveyi Tanıtacak Duyuracak Hiçbir Çabanın Olmadığı Eskilerden Yapılan Panayırların Tanıtımların Konserlerin Hiçbirisi Yapılmamakta İnsanların Sosyal Aktiviteleri Neredeyse Hiç Yok Denecek Derecededir.  Çarşıya Çıkan Geyvelilerin Veya Misafir Olarak Gelen Misafirlerin  Geyve Belediye Parkından Başka Gidecek Yerleri Kalmamıştır. Kaldıki Geyve Belediye Parkıda Alışveriş Reyonları Büfeler İle  Bankamatikler İle Yantarafa Yapılan Okul İnşaatı İle Çepe Çevre Albukaya Alınmıştır.. Kısacası Geyvenin İnsanlarının Ailelerinin Gideceği Eğleneceği Stres Atacağı Kent Park ,Çark Mesire, Orman Park, Gibi İnsanlara Yönelik Toplumun Her Kesimini Kucaklıyacak Çeşitli Etkinliklerin Konserlerin Tanıtımların Festivallerin Yapılacağı Yere İhtiyaç Vardır. Önerimiz Projemiz Bu Yöndedir. Bu Tür Etkinlikler İçin Biçilmiş Kaftan Bir Bölgeyi Siz Geyveli Siyasetçilere Yöneticilere ve Kamoyunun Bilgisine  Sunuyoruz.. KANAL GEYVE MESİRE YERİ..  Safibey Köyü Yolu Üzerinde Geyve Sanayi Sitesi Karşısında Geyve Mezbahanesinin Hemen Yanında Bulunan Kanal Eski İsmiyle ( Beylik Hendeği ) Mesire Yeri İçin Biçilmiş Kaftandır. Fotoğraflarda Videoda İzleyeceğiniz Üzere Çok Eskiden Kazıldığı Bölgedeki Fazla Suların Tahliyesi İçin Yapıldığı Sanılan Bu Kanal ve Çevresi Mesire Yeri Sosyal Alanlar İçin İdeal Bölgenin  Mera Olmasıda Ayrı Bir Avantaj 4 Metre Genişliğinde 3 Metre Civarında Derinlikteki Kanal Eylül Ayında Bile Su ile Dolu Fazla Suları Tahliye Ediyor. İçinde Turna Balığına Kadar Yöredeki  Tüm Balıkları Barındırıyor. Yapılacak Çalışma İle Kanalın Genişliği 5 Metreye Çekilip Merkezde Bir Bölgeye Göl Yapılmalı. Kanalın ve Gölün Her İkitarafında Yürüyüş Yolları Piknik Alanları Karşıdan Karşıya Geçmek İçin Köprü Yapılmalıdır….. Proje İçerisinde Yer Alabilecek Önerilerimiz  Botanik Bahçeleri, Bahçe Bilimleri Merkezleri, Açık Anfi Alanları, Çocuk Oyun Merkezleri, Yüzme Havuzları (kaykay), Biyolojik Gölet ve Spor Sahalar Lunapark  Trafik Köyü  Minyatür Şehir Değirmen Kafeterya Gemi Kafeterya  Piknik Alanı Amfi Tiyatro Mescit Çarşı Şelale Yürüyüş Yolları Köprüler Fiskiye…Basket sahası Futbol Sahası… Ağaçlandırna Çiçek Bahçeleri meyve Bahçeleri Yapılabilir..

Geyve’deki Bu Projeden Kim Faydalanır Geyve Pamukova Alifuatpaşa Geyve Köyleri ve Yöremizdeki Tüm İnsanlar Faydalanır.

Burası İstanbuldaki Göksu Gibi Olurmu?? Sandallar Gezermi??

PROJE ÖNERİMİZ  HİÇBİR SİYASİ PARTİ VEYA KİŞİDEN ALINMA DEĞİLDİR… TAMAMEN BİZİM ÖNERİMİZDİR.. TÜM SİYASİ PARTİLERE BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARINA VE ŞU ANKİ YÖNETİME AÇIKTIR..

Şeref Elma

(geyveyoresi.com)

İletişim= 0 532 417 5754

Meil= (geyveyoresi@gmail.com)

NOT= Sizinde Öneriniz Projeniz Fikriniz Var İse Bize Ulaştırın Yayınlayalım Duyuralım

 

Kanal Geyve mesire Çılgın Proje Tanıtım Videosu


Kanal Geyve Mesire Çılgın Proje Medya Haber… by GeyveYoresi

Kanal Geyve Mesire Çılgın Proje Tanıtım Fotoğrafları

Kanal Geyve Mesire 4Kanal Geyve Mesire 3Kanal Geyve Mesire 2Kanal Geyve Mesire 1Geyve Kanal KrokiKanal Geyve Mesire 10Kanal Geyve Mesire 9Kanal Geyve Mesire 7Kanal Geyve Mesire 6Kanal Geyve Mesire 5Kanal Geyve Mesire 15Kanal Geyve Mesire 14Kanal Geyve Mesire 13Kanal Geyve Mesire 12Kanal Geyve Mesire 11Kanal Geyve Mesire 16Kanal Geyve Mesire 18Kanal Geyve Mesire 17Kanal Geyve Mesire 27Kanal Geyve Mesire 26Kanal Geyve Mesire 25Kanal Geyve Mesire 24

Geyve Cılgın Proje

Etiketler: » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » »