logo

Ne Mutlu Türküm Diyene Geyve Sakarya

GEYVE REKLAM1

Geyve’de Mantar Bereketi Mantar Yüzleri Güldürüyor.

Geyve’de Mantar Bereketi Mantar Yüzleri Güldürüyor.

Geyve’de Mantar Bereketi Mantar Yüzleri Güldürüyor.

Geyve ve Yöremizde Pamukova Taraklı Alifuatpaşa Geyve Boğazı Civarında ve Dağlarında Bu Yıl Mantar Yüzleri Güldürüyor. Mantar Avcılarının Uğrak Yeri Olan Geyve Bağlarbaşı Köyünde Bu Yıl Mantar Bolluğu Yaşanıyor.

Geyve Mantar 20

Mantar Avcısı Aziz Yavuz ( Namı Diyar Çamur Aziz ) Bu Yıl mantarın Bol  Olduğunu Mantarın Bitmeden Mantar Toplamak İsteyenlerin Bağlarbaşı Köyüne Gelmelerini İstedi. Özelikle Kanlıca Mantarının Bol Olduğunu Belirten Aziz Yavuz Malkadın Mantarı ve Karakulak Mantarıda Oluyor Dedi. mantar Yataklarını İyi Bilen Yavuz Bağlarbaşı Köylülerini O Bölgelere Yönlendirerek Kasalar Dolusu Mantar Toplamalarınıda Sağlıyor.

Aziz  Yavuz Kendisinin En Büyük Zevkinin Doğada Pişirdiği Mantarları Yemek Dostlarına Paylaşmak Olduğunuda Belirtiyor. İşte Size Aziz Yavuzun Objektifinden Mantar Fotoğrafları.

Geyve MantarGeyve Mantar 001Geyve Mantar 002Geyve Mantar 003Geyve Mantar 004Geyve Mantar 005Geyve Mantar 006Geyve Mantar 007Geyve Mantar 009Geyve Mantar 010Geyve Mantar 011Geyve Mantar 012Geyve Mantar 013Geyve Mantar 014

Etiketler: » » » » » » » » » » » » » » » » »
5089 Kez Görüntülendi.