logo

Geyve Eşme Köylü Ümreci Koronavirüs den İzmit’de Hayatını Kaybetti

Geyve Eşme Köylü Ümreci Koronavirüs den İzmit’de Hayatını Kaybetti

Sakarya Geyve Eşme Köyünden İzmit Köseköye  Uzun Yıllar Önce Giden Işık Ailesinin Kökeni Geyve Eşme Köyüdür. Eşme Köyünde Uzaktan Akrabaları Bulunan Işık Ailesi. Köseköyüne Yerleşmiş ve Burada İkamet Etmektedirler.Uzun Zamandır da Eşme Köyüne Gelmemişlerdir. Eşme Köyünde Haberin Duyulmasıyla Merhumun Okul Arkadaşları ve Akrabaları Üzüntüyle Karşılamışlardır.

Haberin Detayı Aşağıdadır.

Kocaeli’de taksici koronadan hayatını kaybetti Kocaeli’nin İzmit ilçesinde koronavirüs nedeniyle ticari taksici hayatını kaybetti

İzmit’te taksicilik yapan Fatih Işık’ın babası, Kartepe’de ikamet eden Şaban Işık 68 yaşında koronavirüsden hayatını kaybetti. Aile fertlerinden edindiğimiz bilgilere göre göre yaklaşık 20 gün önce umreden dönen Şaban Işık, korona şüphesi ile SEKA Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı.

Yaklaşık on gündür hastanede tedavi altında olan Işık bu gün akşam saatlerinde yaşamını yitirdikten sonra gerekli önlemler alınarak Köseköy’de defnedildi Diğer aile fertleri de virüs bulaşması ihtimaline karşı karantinaya alındığı, şu ana kadar herhangi bir bulguya rastlanmadığı öğrenildi.

Evli ve 4 çocuk babası Şaban Işık, İzmit Yeni Cuma durağında taksicilik yapan oğlu Fatih Işık’a yardım etmek için onunla beraber arada sırada taksiye çıkıyordu. Geyve Yöresi. Com  Ailesi olarak hayatını kaybeden Şaban Işık’a Allahtan rahmet ailesine ve sevenlerine sabırlar dileriz. Kaynak= Kocaeli Barış Gazetesi

Etiketler: » » » » » » » » » »
2072 Kez Görüntülendi.