logo

Geyve Alifuatpaşa’da Yabani Kuşlar O kadar üşüdü ki dükkana daldı

Geyve Alifuatpaşa’da Yabani Kuşlar O kadar üşüdü ki dükkana daldı 10 Oca 2015

Sakarya ili Geyve ilçesi Alifuatpaşa Mah. Minik dostlarımız o kadar üşüdüler ki dükkana daldılar. Günlerdir süren yağışlı ve soğuk hava minik dostlarımızı da etkiledi. Soğuktan ve yiyecek bir şey bulamayan minik kuşlar dükkanlara dükkan önlerine kadar yaklaştı.

Duyarlı vatandaşların yem bulgur ekmek artığı ve  ve çeşitli gıdalar ile destek olduğu minik kuşlar soğuklardan çok etkilendi. Geyve Yoresi.Com olarak Tüm Vatandaşlarımızı bu minik dostlara destek olmaya  onlara sahip çıkmaya davet ediyoruz. Özelik ile kış aylarında savunmasız iken bu hayvanları vuranları onları adil olmaya bu hayvanları kesinlikle vurmayıp korumaya davet ediyoruz…

Geyve Alifuatpaşa’da esnaflık yapan İbrahim Çetinkaya (Bahtiyar Bereket Piliç) Dükkanına dalan minik kuşa bakarak besledi dükkanın önündeki ev kuşlarına da yem vererek onlara destek oldu. Çetinkaya Soğuklardan etkilenen minik kuş dükkanıma daldı üşümüş acıkmıştı bir şeyler verdim dükanımdan çıkmadı dedi. Halen dükkanında kuşa baktığını ve dükkandan çıkmadığını belirtiyor.

 

Etiketler: » » » » » » » » » » » » »