logo

Ne Mutlu Türküm Diyene Geyve Sakarya Türkiye Bayrağı Geyve Eşme Köyü

Sakarya Geyve İlçesinde Zeytin Hasatı Başladı.

Sakarya Geyve İlçesinde Zeytin Hasatı Başladı.

Sakarya ili Geyve ilçesinde hasat devam ediyor. Geyve ilçesinde yetişen ve sofralık yağlık olarak adlandırılan Zeytin ürününde hasat başladı.

İlçenin köylerinde yetişen ve ilçeye önemli gelir sağlayan Zeytin ürününde hasat yapılıyor. Geyve ilçesinde yetiştirilen zeytinler bakımları yapıldıktan sonra toplama ve hasat aşamasına geldiler. Toplanan Zeytinler ilçede bulunan Yağ fabrikalarında yağa dönüştürülüyor. Sofralık olan zeytinler ise salamura veya tuzda sele olarak kurulup bekletiliyor olgunlaştıktan sonrada sofralardaki yerini alıyor.

Geyve İlçesi Zeytin Hasadı Zeytin Yağı Zeytin Ürünü Zeytinler 001 Geyve İlçesi Zeytin Hasadı Zeytin Yağı Zeytin Ürünü Zeytinler 001 Geyve-İlçesi-Zeytin-Hasadı-Zeytin-Yağı-Zeytin-Ürünü-Zeytinler-004Geyve İlçesi Zeytin Hasadı Zeytin Yağı Zeytin Ürünü Zeytinler 002 Geyve İlçesi Zeytin Hasadı Zeytin Yağı Zeytin Ürünü Zeytinler 003geyve-yoresinde-2016-yili-zeytin-hasadi-basladi-1geyve-yoresinde-2016-yili-zeytin-hasadi-basladiGeyve İlçesinde Zeytinyağ Çıkartma İşlemi Sürüyor 030geyve-yoresinde-2016-yili-zeytin-hasadi-basladi-5geyve-yoresinde-2016-yili-zeytin-hasadi-basladi-6geyve-tingir-zeytin-yagi-fabrikasi-2016-yili-uretimine-devam-ediyor-1

 

Etiketler: » » » » » » » » » » » » » » » » » »
Share
Geyve Haber Reklam Medya Basın

Yeni Yorumlar Kapalı.