logo

Ne Mutlu Türküm Diyene Geyve Sakarya

Yangın Helikopterin Fotoğrafını Yakından Çekmeyi Başardı

Yangın Helikopterin Fotoğrafını Yakından Çekmeyi Başardı

Geyve Bağlarbaşı Köyünden… Helikopterin Fotoğrafını Yakından Çekmeyi Başardı.

Geyve Bağlarbaşı Köyünden Aziz Yavuz Helikopterin Fotoğrafını Yakından Çekmeyi Başardı.

Sakarya ili Geyve ilçesi Dereköy civarında çıkan küçük çaplı yangın büyümeden söndürüldü.  Saat 12:30 sıralarında Sakarya nehrinden su taşıyan helikopteri gören Aziz Yavuz anında fotoğraflayarak helikopteri fotoğraf takibine aldı. Edinilen bilgilere göre Geyve ilçesi Dereköy civarında çıkan küçük çaplı yangın büyümeden helikopter ile müdahale edilerek söndürüldü.

Geyve Boğazının gözü kulağı ve takipçisi olan Aziz Yavuz gününün çoğunu dağlarda Geyve Boğazının yüksek tepelerinde Sakarya nehri kıyısında balık avlayarak geçirmektedir. Fotoğraf makinasını yanından ayırmayan Aziz Yavuz doğa fotoğrafları ilginç fotoğraflar ile sosyal medyada Geyve Yöresinin fenomeni olarak izleyicileri ve takipçileri tarafından takip edilmektedir.

Son Dakika 27 ağustos 2020 12:30 Sakarya Nehrinden Su Taşıyorlar yangın var paylaşımı ile dikkatleri üzerine çekerken paylaştığı fotoğraflar ile ilgi odağı oldu.

Geyve Yöresi.com sitesi olarak bu şahane fotoğrafları siz değerli takipçilerimize paylaşmak istedik. İşte Namı Diyar ” ÇAMUR AZİZ ” Aziz Yavuz farkıyla Yangın Söndürme Helikopteri Fotoğrafları.

Etiketler: » » » » » » » » » » » » » » » » » »
1093 Kez Görüntülendi.