logo

Eşmespor Yağcılarspor Sakarya 2. Amatör B Gurubu Play Off Gurubu Futbol Maçı Eşme Spor Yağcılar Spor 021

Eşmespor 7 – Yağcılarspor 0  Sakarya 2. Amatör B Gurubu Play Off Futbol Maçı Eşme Spor Yağcılar Spor  ile karşı karşıya geldi. 20 May 2018

Arifiye Kalaycı Suni Çim Saha da Cumartesi akşamı saat 22:30 da Eşme spor İle Yağcılar spor arasında oynana karşılaşmayı Eşme Spor Farklı Kazanarak ploy Off ta 3 te 3 yaptı.

Arifiye de oynanan karşılaşmaya ilgi fazla yoktu. Ramazan ve Terhavi saati olması ilginin az olmasına neden oldu. Karşılaşmaya hızlı başlayan takım Eşme spor oldu. Golcusü Erdal Çakır ard arda yakaladığı goller ile skoru açtı. ilk yarının sonlarına doğru Eşme spor’un genç golcusü Erhan Doğrusöz’ün  İsmet Yazıcının ve Erdal Çobanın golüyle fark 5 çıktı.

Karşılaşmanın ikinci yarısına hızlı başlayan yine Eşme spor oldu. Yakaladığı çok sayıda gol ve pozüsyonlarını harcayan Eşme spor Rakibi Yağcılar Spor a fırsat dahi vermezken ikinci yarının ortalarına doğru toparlanır gibi olduysa da Eşme sporun Defansını geçmeyi başaramadı. Karşılaşmanın sonlarına doğru oyundan iyice kopan Yağcılar Spor  Eşme spor un golcülerine bir çok pozisyon verirken  Golcüsü Erdal Çakır ile farkı 6 ya çıkarttı. Karşılaşmanın sonlarına doğru Erdalın 1 topu direkten geri döndü. Karşılaşmanın son bölümünde oyuna giren APE (Emircan KİRACI) Etkili olurken Erdalın kendi çabaları ile geliştirdiği pozisyonda golü attı. EŞME SPOR 7 – YAĞCILAR SPOR 0  sonucuyla bitti. Karşılaşma centilmence başlayıp yine ayni centilmenlik ile bitti.

 

Not Aşağıdaki Takım Kadrolarını Gösteren Fotoğrafları BÜYÜK BOYUT DA GÖRMEK İÇİN ÜZERLERİNE TIKLAYINIZ

 

VİDEOLAR

 

Etiketler: » » » » » » » » » » » » » » »